rezidencia zarec projekt dokoncenyPredstavujeme Vám nový obytný komplex s 31 bytovými jednotkami, 48 parkovacími miestami a 6 garážami, ktorý vznikne na mieste bývalej materskej školy na sídlisku Žarec, ulica Janka Kráľa 46 v Čadci.


Na tomto lukratívnom meste vznikne 9 jednoizbových, 9 dvojizbových a 13 trojizbových bytov. Komplex má samostatný prístup z hlavnej komunikácie cestou, ktorá bude pri vjazde a výjazde z komplexu prehradená vstupnou závorou. Každá bytová jednotka má v rámci vlastného pozemku zabezpečené 1 vonkajšie parkovacie miesto a naviac vznikne 6 garáži podľa záujmu budúcich klientov. Byty budú ukončené do štádia holobyt, prípadne s vyšším stupňom výbavy, podľa záujmu klientov. Každú bytovú jednotku vieme prispôsobiť požiadavkám klientov. Termín dokončenia stavby – marec roka 2018.

K atraktívnemu bývaniu chceme pridať ešte niečo navyše:

bezproblémové parkovanie v areáli, vlastná garáž, uzavretý komplex, pocit súkromia, oddychová zóna za domom v bezpečí vlastného uzavretého pozemku.
Výhodou je tiež výborná dostupnosť občianskej vybavenosti, blízkosť centra mesta, dobrá dopravná dostupnosť, blízkosť obchodných centier, bánk a podobne.

pdfPonuka bytov

Na stiahnutie:

pdfA1.pdf

pdfA2.pdf

pdfA3.pdf

pdfB1.pdf

pdfB2.pdf

pdfB3.pdf

pdfC1.pdf

pdfC2.pdf

pdfC3.pdf

pdfRez C-C´