Väčšina Slovákov predáva a kupuje nehnuteľnosť maximálne párkrát za život. Napriek tomu je veľa z nich presvedčených, že stačí stiahnuť na „nete“ zmluvu a prevod nehnuteľnosti je už vyriešený. Myslia si, že je zbytočné platiť realitnej kancelárii za zmluvu.

Veď predsa nejde o nič zložité. Často až príliš neskoro prídu na to, že sa mýlili. Chyby a neznalosť právneho systému sa často stavajú prekážkou ku zápisu zmluvy na katastre. A práve takýmto problémom sa vyhnete, keď navštívite našu realitnú kanceláriu.

Ak chcete kúpiť nehnuteľnosť cez hypotéku, vypracujeme Vám také zmluvy, ktoré zodpovedajú požiadavkám banky. Preveríme Vám skutočného majiteľa nehnuteľnosti, obeháme úrady a vypracujeme zmluvy pre banky a pre kataster. Ak chcete predať nehnuteľnosť zaistíme Vám bezproblémový prevod. Takisto vám dokážeme pomôcť s daňami , či právnou radou.

Vypracujme pre Vás kúpne zmluvy, zámenné zmluvy, nájomné zmluvy, zmluvy o budúcej zmluve, zmluvu o vecnom bremene prechodu a doživotného práva, návrhy na vklad na správu katastra, splnomocnenia a dodatky.