V prípade, že sa nájde vážny záujemca o kúpu vašej nehnuteľnosti, budete musieť dať vypracovať kúpno-predajnú zmluvu, navštíviť najmenej dvakrát katastrálny úrad, kde vyberiete váš list vlastníctva, a kde neskôr zanesiete návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Ak všetko prebehne bez problémov, budete spokojní. Môže sa však stať, že kupujúci si to rozmyslí, alebo môžete natrafiť na podvodníka, ktorý vás nakoniec oberie o nehnuteľnosť, ani nebudete vedieť ako.

V prípade, že si zvolíte predaj vašej nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie, inzeráty za vás podáme my a telefonáty prípadných záujemcov bude vybavovať náš realitný maklér. Ten potom vyselektuje záujemcov, ktorí majú skutočne záujem o kúpu vašej nehnuteľnosti a dohodne s vami už len termín obhliadky podľa toho, ako to vám vyhovuje. Ak sa nájde vážny záujemca, realitný maklér sa postará o vypracovanie zmlúv, obehá namiesto vás potrebné úrady, a zabezpečí zloženie zálohy kupujúcim. Táto záloha vám zaistí, že kupujúci si to nerozmyslí v poslednej chvíli, a vy nebudete musieť žiť bez nábytku, ktorý ste medzičasom predali v domnení, že sa čoskoro sťahujete.

Jednoducho využiť služby profesionálov sa niekedy naozaj vyplatí.

Čo Vám všetko ponúkame v rámci predaja:

  • Komplexné spracovanie ponuky Vašej nehnuteľnosti
  • Bezplatná inzercia na vlastnej webovej stránke a na viac ako 10 realitných portáloch

Obhliadky nehnuteľností

  • Zabezpečenie komplexného právneho servisu
  • Zabezpečenie vypracovania odborného znaleckého posudku
  • Zabezpečenie vyhotovenia geometrického plánu, vytýčenie pozemkov
  • Poradenstvo v oblasti nehnuteľností (dane, odvody,...)
  • Finančné poradenstvo, úvery - zabezpečenie ponuky na mieru zo všetkých bánk na SK trhu
  • Kompletné služby od prvého kontaktu s klientom cez vypracovanie potrebných tlačív a zmlúv až po odovzdanie nehnuteľnosti.

V žiadnom prípade neuzatvárame tzv. „exkluzívne zmluvy“, tak ako to robí väčšina realitiek. Nám sa jedná len o to, aby sme vašu nehnuteľnosť predali.