projekt rodinne domy krasno nad kysucou

Predstavujeme Vám výstavbu nových domov v Krásne n. Kysucou – rezidencia Vrabčiari. Tento výnimočný projekt sa skladá z 18 bungalovov, 2 dvojdomov, 7 dvojposchodových domov. Pozemky sú rovinaté a máju výmeru od 206 m2 do 598 m2. Pekná lokalita v meste Krásno nad Kysucou je skvelým miestom pre váš nový domov.

projekt rodinne domy kelcovPredstavujeme vám projekt výstavby nových rodinných domov, ktorý sa bude nachádzať v malebnom prostredí hôrnych Kysúc – k.u. Vysoká n. Kysucou. K dispozícií bude 9 bungalovov. Výmera pozemkov - od 592 m2 do 955 m2. Podlahová plocha – 99 m2. Zastavaná plocha - 120 m2. Svojou dispozíciou je bungalov vhodný pre 2-5 člennú rodinu.

rezidencia zarec projekt dokoncenyPredstavujeme Vám nový obytný komplex s 31 bytovými jednotkami, 48 parkovacími miestami a 6 garážami, ktorý vznikne na mieste bývalej materskej školy na sídlisku Žarec, ulica Janka Kráľa 46 v Čadci.

novostavby krasno dokoncena etapa projektPonúkame Vám na predaj výstavbu 22 rodinných domov v okrese Čadca, Krásno n. Kysucou. Jedná sa o najväčší projekt v rámci Kysuckého regiónu. Výstavba sa nachádza v peknej lokalite v meste Krásno n. Kysucou – smer Dunajov asi 800 m od vlakovej stanice.