Plánujete predaj vášho bytu, či domu a premýšľate nad tým, či osloviť realitnú kanceláriu, alebo sa pokúsiť predať vašu nehnuteľnosť radšej sám? Ak sa rozhodnete predať nehnuteľnosť sám, musíte počítať s výdavkami na inzeráty do novín, či na vývesky vo vašom meste, takisto ako aj so zvýšenými výdavkami za účet za telefón a samozrejme musíte tiež rátať s tým, že vám bude neustále niekto volať.

Táto služba je určená nie len pre ludí, ktoré chcú rýchlo predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, ale aj pre tých, ktoré sa dostali do problémov a chcú, aby im ostala strecha nad hlavou. Priamy odpredaj nehnuteľnosti má svoje výhody predovšetkým v prípade, keď si potrebujete vyriešiť svoju aktuálnu životnú situáciu v čo najkratšom čase.

V prípade záujmu o hypotekárny úver Vám zabezpečíme bezplatné poradenstvo a profesionálny prístup, ktorých úlohou je zabezpečiť výhodné podmienky hypotekárneho úveru a bezproblémový proces kúpy nehnuteľnosti.

Väčšina Slovákov predáva a kupuje nehnuteľnosť maximálne párkrát za život. Napriek tomu je veľa z nich presvedčených, že stačí stiahnuť na „nete“ zmluvu a prevod nehnuteľnosti je už vyriešený. Myslia si, že je zbytočné platiť realitnej kancelárii za zmluvu.